• Dostawa

  Przesyłka kurierska

InPost_logotype_2019_white.png

  Współpracujemy z firmą kurierską Inpost. Kurier dostarczy zamawiany towar pod wskazany adres najczęściej na drugi dzień roboczy od nadania przesyłki (z wyłączeniem soboty, niedziel i dni      ustawowo wolnych od pracy)  Paczkomaty InPost

   Screenshot-2022-01-31-10-14-57.jpg

  Twój towar może także być dostarczony do wybranego przez Ciebie paczkoamtu tak aby było Ci wygodnie, bez oczekiwania na kuriera. 
  Sam decydujesz kiedy i gdzie odbierzesz towar.  Przesyłki ponadgabarytowe

    zatrudnienie-300x237.png           Screenshot-2023-01-03-14-56-07.jpg

   Przesyłki paletowe i o niestandardowych wymiarach wysyłane są firmą JAS-FBG S.A oraz GEODIS  Road Network sp. z o.o. (dawniej PEKAES)Powyższe koszty są standardowymi opłatami kurierskimi

Doliczane są one automatycznie przy zakupie w naszym sklepie internetowym. System dobiera koszt wysyłki ze względu na wagę towaru. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany kosztów wysyłki mimo spełnienia warunku ciężaru z uwagi na ponadnormatywne gabaryty sprzedawanego produktu.


Prosimy o sprawdzanie zawartości przesyłki w obecności kuriera nawet jeśli przesyłka wygląda na nieuszkodzoną.


Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.