• Odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro - STIHL SE 122 E

2099.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Paczkomat 24/7 16
Przesyłka kurierska 19.99
Przesyłka kurierska pobranie 24.98

 

 

 

 

Odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro - STIHL SE 122 E


Odkurzacze Stihl do czyszczenia na sucho i na mokro pomogą Państwu skutecznie oczyścić zabrudzone powierzchnie, pochłaniając rozlane płyny, wióry, piasek i pył. Efektywnie usuwają plamy i zanieczyszczenia. Do odkurzaczy Stihl oznaczonych symbolem "E" można podłączyć elektronarzędzia. W ten sposób pył, kurz, trociny czy opiłki dostają się bezpośrednio do odkurzacza a otoczenie pozostaje czyste.

 SE 122 E Stihl to mocny odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro. Wyposażony w regulację obrotów i łagodny rozruch. Automatyczny włącznik i gniazdo do podłączenia elektronarzędzi. Odkurzacz jest włączany lub wyłączany automatycznie wraz z elektronarzędziem. Funkcja oczyszczania filtra, szybkozłączka, blokada kółek prowadzących i uniwersalna końcówka do czyszczenia podłóg. Wielowarstwowy system filtrujący. Uchwyt i rura ssąca ze stali szlachetnej. Wąż ssący o długości 3,0 m.

image
image
Wysokiej jakości podstawowe wyposażenie do starannego czyszczenia Końcówka do czyszczenia podłóg Kombi z przełącznikiem stopniowym w modelu STIHL SE 122 E zapewnia optymalną moc ssania zarówno na gładkich powierzchniach, jak i na wykładzinach dywanowych. Nowością w tym modelu jest teleskopowa rura ssąca, która pozwala na optymalne dostosowanie do wzrostu użytkownika. Kolejną zaletą w SE 122 E jest zwiększona pojemność zbiornika na zanieczyszczenia, która wynosi aż 30 litrów. Dodatkowo by ułatwić sprzątanie trudno dostępnych miejsc, do zestawu dołączono specjalną końcówkę do szczelin, która pozwoli Ci na szybkie i łatwe wykonywanie najróżniejszych zadań związanych z czyszczeniem. W podstawowym wyposażeniu znajduje się również uniwersalna dysza oraz system filtrujący wykonany z PET z jego automatyczną funkcją czyszczenia.     Cechy Szczególne   ● Automatyczny włącznik (E) i gniazdo do podłączenia elektronarzędzi Zastosowanie adaptera do podłączenia elektronarzędzi umożliwia zbieranie pyłu bezpośrednio podczas wiercenia, cięcia lub szlifowania. Szczególnie komfortową funkcją jest możliwość bezpośredniego podłączenia elektronarzędzia do odkurzacza. Odkurzacz jest włączany lub wyłączany automatycznie razem z elektronarzędziem.  ● Kółka prowadzące z hamulcem Praktyczny hamulec umożliwia blokadę kółek prowadzących (Zdj. wygląd zbliżony do rzeczywistości).  ● Końcówka do szczelin Końcówka do czyszczenia podłóg i końcówka do szczelin zawsze są pod ręką pozwalając na szybkie i łatwe wykonywanie najróżniejszych zadań związanych z czyszczeniem.  ● Oczyszczanie filtra Do łatwego oczyszczania systemu filtrującego. Wystarczy zamknąć króciec na końcu węża ssącego i nacisnąć przycisk oczyszczania filtra. Filtr jest oczyszczany automatycznie i szybko. Zapobiega to spadkowi mocy ssania z powodu zanieczyszczonych filtrów. ● Rura ssąca ze stali nierdzewnej Wysokiej jakości rura ssąca ze stali nierdzewnej umożliwia szybkie i łatwe usuwanie kurzu, śmieci i płynów. ● Rura ssąca ze stali nierdzewnej z szybkozłączką Nowa szybkozłączka dodawana w wyposażeniu seryjnym umożliwia błyskawiczne podłączenie węża ssącego do lancy oraz jego odłączenie ● Uniwersalna końcówka do czyszczenia podłóg Nowa uniwersalna końcówka do czyszczenia podłóg umożliwia szybkie i wygodne oczyszczanie różnych powierzchni.   Dane techniczne Moc: 1500 W Zasilanie sieciowe: 230/1~/50 V/Hz Maksymalne podciśnienie: 250 mbar Ilość zasysanego powietrza: 3 600 l/min Poziom ciśnienia akustycznego: 65,1 dB(A)   Wyposażenie i waga Pojemność zbiornika:30 L Długość węża ssącego:3,0 m Średnica węża:36 mm Waga: 12,30 kg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Producenci