• PILARKA STIHL MS 180 35 3/8"P PM3

1318.80
SZT Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Paczkomat Inpost 11.99
Kurier Inpost 12.9
Paczkomat Inpost (Pobranie) 15
Kurier Inpost (Pobranie) 16
Dostępność Mało

Pilarka MS 180

moc 1,4 kW / 1,9 KM silnik 2-MIX

 

 

Wygodna pilarka spalinowa wyposażona w liczne patenty STIHL. Przeznaczona do cięcia drzewa na opał a także prac budowlanych. Posiada boczny napinacz łańcucha tnącego i ekonomiczny silnik 2-MIX. Dzięki 35-cm prowadnicy możliwe jest cięcie grubszych gałęzi.

 

Dane techniczne Wartość
Moc kW/KM 1,4/1,9
Pojemność skokowa cm³ 31,8
Ciężar kg 1) 4,1
Stosunek ciężaru do mocy kg/kW 3
Podziałka piły łańcuchowej 3/8 " P
Wartość drgań strona lewa / prawa m/s² 2) 6,6/7,8
Poziom mocy akustycznej dB(A) 3) 112
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 3) 100
 • Silnik STIHL 2-MIXZoom
  Silnik STIHL 2-MIX

  Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX dostarcza dużej mocy jednocześnie pozwalając zaoszczędzić do 20% paliwa w zestawieniu z innymi silnikami dwusuwowymi o podobnej mocy. Pozwala to na ograniczenie emisji spalin o ok. 50%.

 • Czterokanałowa technika STIHLZoom
  Czterokanałowa technika STIHL

  W czterech kanałach przelotowych następuje zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem. Paliwo spalane jest więc wydajniej, co przekłada się na poprawę sprawności silnika. Efektem jest zredukowane zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów.

 • System antywibracyjnyZoom
  System antywibracyjny

  System antywibracyjny umożliwia skuteczne tłumienie szkodliwych drgań. W urządzeniach z systemem AV drgania redukowane są prze strefy buforowe. Przekłada się to na większy komfort pracy i oszczędność sił. 

 • Wielofunkcyjny przełącznikZoom
  Wielofunkcyjny przełącznik

  Zaledwie jedna dźwignia wystarczy by sterować najważniejszymi funkcjami pilarki wśród których wymienić można: rozruch na ciepło i na zimno, praca i wyłączanie. Urządzeniem można więc sterować przy użyciu jednej ręki. Przekłada się to na wygodę i bezpieczeństwo obsługi.

 • KompensatorZoom
  Kompensator

  Pozwala na dłuższą pracę bez przerwy technicznej na wyczyszczenie filtra. Należy je wykonać dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. Znajdujący się w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza, zawartości substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycia paliwa, moc silnika dłużej utrzymuje się na tym samym poziomie. 

 • Boczny napinacz piły łańcuchowejZoom
  Boczny napinacz łańcucha tnącego

  Śrubę napinacza obraca pokrętło przechodzące przez pokrywę koła napędowego. Dzięki temu dłoń nie ma kontaktu z ostrym łańcuchem i zębami zderzaka oporowego.

 • STIHL Ematic-SystemZoom
  STIHL Ematic-System

  System STIHL Ematic składa się z prowadnicy Ematic, łańcucha tnącego Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%.

 •  

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie